Dzień Niepodległości USA to także okazja do bonusów w GTA Online

Rockstar Games ogłosiło nowe atrakcje w GTA Online z okazji Dnia Niepodległości USA. Co czeka na graczy w tych kilkunastych, ostatnich miesiącach sieciowego trybu GTA V przed premierą GTA 6?
gta online
gta online

GTA Online świętuje z USA

Rockstar Games ogłasza huczne obchody Dnia Niepodległości w GTA Online. Gracze mogą teraz cieszyć się wyjątkowymi nagrodami i promocjami, w tym premierą supersamochodu Överflöd Pipistrello oraz atrakcyjnymi zniżkami na patriotyczne gadżety.

Czytaj też: EA zatrudnia weteranów do pracy przy Battlefield

Z okazji święta 4 lipca, mieszkańcy południowego San Andreas mają okazję zdobyć okolicznościowe kapelusze, a także skorzystać z 50% zniżki na motocykl Sovereign i monster trucka Liberator w amerykańskich barwach. W lobby kasyna Diamond na graczy czeka również Karin Boor w specjalnym patriotycznym malowaniu, który można wygrać w kole fortuny lub zdobyć wykonując misje Kradzież pojazdu – Podium.

Do sprzedaży trafił także nowy supersamochód Överflöd Pipistrello. Ten zaawansowany technologicznie pojazd o imponujących osiągach jest już dostępny w Legendary Motorsport oraz w salonie Luxury Autos. Członkowie GTA+ mogą odebrać go za darmo w Automobilklubie Vinewood do końca lipca.

Czytaj też: Bloodborne bliżej PC. Emulator PS4 zaczyna uruchamiać gry 3D!

Obchody Dnia Niepodległości przynoszą również wyjątkowe bonusy w grze. Gracze, którzy zalogują się w tym tygodniu, otrzymają trzy przeciwsłoneczne kapelusze w patriotycznych barwach. Ponadto, w skrzyniach z wojen handlowych można znaleźć specjalne kapelusze piwne i koszulkę Statua Szczęśliwości.

Dodatkowo, gracze mogą zdobyć potrójne GTA$ i RP za mobilne operacje. Ukończenie trzech takich misji do 10 lipca przyniesie dodatkowe 100 000 GTA$. Posiadacze bunkrów mogą również skorzystać z 30% zniżki na mobilne centra operacyjne oraz ich ulepszenia.