Legendarna postać ze świata X-Men w Fortnite

Epic Games wprowadza nową aktualizację do Fortnite. Mistrz magnetyzmu, Magneto, przybył do kultowego Battle Royale, a gracze mogą teraz odblokować jego strój i unikalne akcesoria poprzez wykonanie specjalnych zadań z karnetu bojowego Kasacji.
fortnite
fortnite

Magneto w Fortnite

W ramach nowych wyzwań gracze mogą zdobyć Rękawice Magneto, które pozwalają na kontrolowanie metalowych odłamków. Te potężne rękawice mogą być używane zarówno do zadawania olbrzymich obrażeń wrogom, jak i tworzenia osłon z przyzywanych odłamków. Rękawice Magneto dostępne są w Battle Royale, ale nie można ich używać w turniejach.

Czytaj też: Wiadomo już jakie gry Activision trafią do Xbox Game Pas

Zadania Magneto są podzielone na dwie “strony”. Na stronie pierwszej, gracze muszą odwiedzić Laboratorium Broni X, zdobyć Rękawice Magneto, przelecieć 300 jednostek z ich pomocą oraz trafić 10 pojazdów. Wykonanie tych wyzwań odblokowuje strój Magneto z Pustkowia, ekran wczytywania “Puk, puk, BRZDĘK”, graffiti “Uścisk Magneto”, kilof “Zmagnetyzowany Złom” oraz ikonę sztandaru Magneto z Pustkowia.

Strona druga zadań pozwala graczom na odblokowanie stylu Magneto stroju z Pustkowia. Wymagania obejmują eliminację 5 przeciwników za pomocą Rękawic Magneto, zablokowanie 200 trafień ochronną mocą rękawic, zadanie 2000 pkt. obrażeń z wysokości co najmniej jednego piętra oraz skonfigurowanie 3 nadajników szczeliny. Nagrody za wykonanie tych zadań to emotka “MiazGGa”, lotnia “Schody Magnetyczne”, emotka “Rozbiórka” i malowanie “Mistrz magnetyzmu”.

Czytaj też: Bloodborne bliżej PC. Emulator PS4 zaczyna uruchamiać gry 3D!

Gracze, którzy posiadają karnet bojowy Kasacji, mogą znaleźć zadania Magneto w zakładce „Zadania” i mają czas do 16 sierpnia 2024 roku, aby je ukończyć i zdobyć wszystkie nagrody. Magneto z Pustkowia to nie tylko wizualne wzmocnienie, ale także nowy sposób na dominację w Battle Royale dzięki potężnym zdolnościom magnetycznym.